"מוטיבו" מבית תמר אמור – קולינריה ולייף סטייל  |  072-33-80-601

 

השכרת כלי אוכל לאירוע

מאמרים:


ישנן סיטואציות שונות בהן תמצאו את עצמכם תרים אחר השכרת כלי אוכל לאירוע – הצורך יעלה בעיקר במקרים בהם האירוע יתקיים בבית, בחצר, בטבע או בכל מקום אחר אשר לא מגיע עם כמות הכלים הנדרשת עבור כל האורחים.

סיבה נוספת בגינה יכול לעלות הצורך בנושא של השכרת כלי אוכל לאירוע היא כאשר הכלים הזמינים לא עונים על הטעם האישי, לא מתאימים לעיצוב של המקום או לקונספט של האירוע – ואז יתחיל החיפוש אחר כלים אסטטיים ומתאימים.

כמובן, שלעיתים הדרך לחברה אשר תציע את השירות של השכרת כלי אוכל לאירוע לא תהיה קצרה – בעיקר במקרים בהם מדובר באנשים שיש להם רשימת דרישות ארוכה ופרטנית לגבי הכלים והם אינם מוכנים להתפשר על אותן הדרישות.

השכרת כוסות לאירוע

השכרת כלים לאירועים מהווה שירות שהצורך בו יכול לעלות בעבור סטים שלמים של כלים או בעבור סוג ספציפי של כלים לדוגמא – השכרת כוסות לאירוע.

מי שעולה אצלו הצורך בשירות של השכרת כוסות לאירוע, חשוב תחילה שיבין לאיזה סוג של כוסות הוא זקוק – כוסות יין, כוסות זכוכית, כוסות להגשת קוקטיילים, ספלים וכו' – כמובן, שאם הצורך הוא במספר סוגים שונים של כוסות, המטרה תהיה כמובן להשכיר כוסות אשר יהווה סוג של סטים וישתלבו בהרמוניה מבחינת הנראות, אלו עם אלו.

השכרת צלחות לאירוע

גם אם השירות לו אתם זקוקים הוא דווקא שירות של השכרת צלחות לאירוע, חשוב שבשלב הראשון תבינו את דרישותיכם וצרכיכם סביב נושא זה – לדוגמא, צלחות למנות עיקריות, צלחות למנות ראשונות, צלוחיות לקינוחים וכדומה – מומלץ אף לארגן רשימה מסודרת הכוללת את הסוגים והכמויות של הכלים להם אתם זקוקים.

השלב הבא יהיה כמובן לבחון לעומק את האפשרויות השונות ולבחור מתוכן צלחות אשר גם יענו על הדרישות הפונקציונאליות שלכם וגם יענו על טעמכם מבחינת הנראות שלהם.

כלים להשכרה לאירוע

אם גם אתם תרים אחר כלים להשכרה לאירוע ומעוניינים לבחור את הכלים אשר יענו על מלוא הדרישות כלים הן הפונקציונאליות והן דרישות אשר קשורות לנושא הנראו – אתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.

תמר אמור מציעה עבורכם שירות של השכרת כלי אוכל לאירוע, כאשר הכלים אותם היא מציעה מתאפיינים בנראות ייחודית ומרשימה במיוחד – כך שאותם כלים מהווים כבחירה האופטימאלית עבור אירועי בוטיק מושקעים.

לכל הפרטים על כל כלים להשכרה לאירוע, מוזמנים ליצור קשר עם תמר אמור והצוות ישמח להעניק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא.
 
 


אודות סדנאות בישול

 

"מוטיבו" מבית תמר אמור


ואירועים פרטיים:

 

קולינריה ולייף סטייל

play4, play, media control, audio

לקבלת ניוזלטר