"מוטיבו" מבית תמר אמור – קולינריה ולייף סטייל  |  072-33-80-601

 

סדנאות לימי גיבוש

מאמרים:

מאמרים:


תכנון ימי גיבוש לעובדים זאת לא משימה פשוטה, כשהמטרה העומדת לעיני המארגנים תהיה לאתר פעילות חווייתית ומהנה, אשר תורמת בחובה ערך מוסף וכמובן, תגרום לכל המשתתפים ביום הגיבוש לרצות ולקחת בה חלק.

כך יוצא, שכל מי שתר אחר סדנאות לימי גיבוש אומנם עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות רלוונטיות, אך עתיד לגלות שרק חלק מהן יכולות לספק מענה על דרישותיו וצרכיו – בסופו של דבר סדנאות לימי גיבוש אמורות להיות מותאמות לכלל העובדים, על גילם השונה ותחומי העניין השונים.

כך יוצא שאחת האפשרויות שתהיה מונחת על השולחן (תרתי משמע) היא סדנת בישול – בעיקר בתקופה בה סדנאות כאלו, לצד היתרונות הרבים שהן טומנות בחובן נחשבות גם לטרנד חם.  

סדנאות גיבוש לעסקים

אם גם אתם נמצאים בחיפוש אחר סדנאות גיבוש לעסקים והחלטתם שסדנאות בישול יענו על הדרישות שלכם, ישנם מספר דגשים חשובים אשר יסייעו לכם לבצע את הבחירה מתוך היצע סדנאות הבישול ובין היתר: האם הסדנא איננה מורכבת מדי או מצריכה ידע מקדים ולכן מתאים עבור כל המשתתפים? האם מי שמעביר את אותן סדנאות לימי גיבוש הוא בעל ניסיון בתחום (מאוד חשוב שהסדנה תהיה מעניינת וזורמת)? האם הסדנה כוללת את כל הציוד הנדרש בעבורה? האם הסדנה מתאימה למספר המשתתפים אותו יום גיבוש?

שימת דגש על כל הפרמטרים הללו, תאפשר בסופו של דבר את הבחירה הטובה ביותר מבין החלופות.

סדנאות גיבוש עובדים

סדנאות גיבוש עובדים יכולות להפוך את יום הגיבוש לסיפור הצלחה, אבל כאמור, בכדי שדבר זה אכן יתממש חשוב לבצע בחירה מושכלת ונבונה בסדנה.

כאמור, סדנאות בישול מהוות כיום כטרנד חם שמדבר אל כולם – בסופו של דבר כולם רוצים לשפר את היכולות שלהם במטבח – גם חובבי הבישול וגם כאלו שאולי נכנסים למטבח לעיתים רחוקות, אבל כשהם כבר נכנסים, ישמחו להוציא תחת ידיהם מאכלים טעימים שיפתיעו את הסועדים.

מעבר לכך, סדנאות בישול יכולות לתרום תרומה גדולה לגיבוש העובדים – אשר יכינו ארוחה משותפת וכמובן, גם יאכלו את המאכלים אותם בישלו לאחר שהסדנה תסתיים.

פעילות מגבשת לצוות

מחפשים אחר סדנאות לימי גיבוש? תרים אחר פעילות מגבשת לצוות? אתם נמצאים במקום הנכון.

תמר אמור מציעה עבורכם סדנאות בישול מיוחדות, מקוריות, חווייתיות ומהנות, אשר יענו על מלוא הדרישות שלכם בנושא.

לקבלת כל הפרטים על אותן סדנאות לימי גיבוש, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם תמר אמור.
 
 


אודות סדנאות בישול

 

"מוטיבו" מבית תמר אמור


ואירועים פרטיים:

 

קולינריה ולייף סטייל

play4, play, media control, audio

לקבלת ניוזלטר