"מוטיבו" מבית תמר אמור – קולינריה ולייף סטייל  |  072-33-80-601

 

סטיילינג להפקות אוכל

מאמרים:

מאמרים:


הפקות אוכל אמורות להיות אסטטיות ומגרות, הן אמורות לגרום לאנשים הנחשפים אליהן לרצות את כל מה שמוצג בהן ואף להעמיק בפרטים.
כחלק מכך, סטיילינג להפקות אוכל חייב להיות מושקע, מקורי ויצירתי, לשלב בתוכו מגוון רחב של אלמנטים ייחודיים ומרשימים השוזרים יחדיו את התמונה המושלמת.

חברות ואנשי מקצועי המתמחים בנושא של סטיילינג להפקות אוכל, אמורים להחזיק ברשותם כלים מיוחדים ומרשימים ומיני אביזרים מיוחדים – שר במקרים רבים יגיעו ממקומות שונים בעולם, אשר בכוחם לשדרג את ההפקה ולהביא אותה למקום מרשים, איכותי ויוקרתי יותר – הכול כמובן, תלוי במה שהלקוח רוצה להעביר ובשאלה מיהו קהל היעד אליו אותה הפקת אוכל פונה.

סטיילינג לצילום אוכל

סטיילינג לצילום אוכל מהווה שירות שהפופולאריות שלו גדלה בצורה משמעותית בשנים האחרונות. הסיבה לכך טמונה במודעות הגבוהה יותר של אנשים לקולינריה גבוהה ובציפייה שלהם לאוכל שהוא לא רק טעים אלא שהוא גם אסטטי ומרשים – ובעיקר כאשר מדובר בצילומים.
כמובן שלכל זה יש להוסיף את העובדה, שכיום, לצד מגזינים שונים קיימים גם אתרי אינטרנט רבים העוסקים בתחום האוכל כתחום עיקרי או כתחום משני וגם עבורם יעלה הצורך במקרים רבים לשירות של סטיילינג להפקות אוכל אשר יתבצע על ידי אנשי מקצוע מוכשרים, מיומנים ומנוסים בתחום.

סטייליסט צילום אוכל

סטייליסט צילום אוכל צריך להיות אדם אשר מבין באוכל, מנוסה באוכל ובעל כישרונות גם בעולם הקולינארי וגם בעולם האסטטי.
הדרך הטובה ביותר לבחור סטייליסט צילום אוכל היא על ידי התרשמות מתיק העבודות שלו – תיק עבודות זה אמור להכיל תמונות של פרויקטים שונים בהם אותו סטייליסט לקח חלק והפרוייקטים יאפשרו את קבלת התמונה המלאה לגבי הכישרון והיכולות של אותו סטייליסט צילום אוכל – מה שיאפשר את הבחירה הנכונה.

סטייליסט אוכל

אם גם אתם תרים אחר סטייליסט אוכל, תשמחו ודאי לגלות שאתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.
תמר אמור היא שפית מנוסה המתמחה באירועים פרטיים ובהפקות אוכל.

תמר מחזיקה ברשותה מגוון רחב של כלים ואקססוריז מרשימים ומיוחדים אותם רכשה במסעותיה ברחבי העולם.
תמר מקפידה להעניק שירותי סטיילינג להפקות אוכל מא' ועד ת' – ליווי מלא ומקיף מתחילת התהליך וסיוע בהעלאת רעיונות מקוריים ויצירתיים, דרך בניית התסריט הכולל את מלוא הפרטים ועד לליווי מלא ביום הצילומים.

מעבר לכך, תמר אמור מאפשרת להשכיר כלים מהאוסף שלה לצורך הפקות אוכל שונות.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר עם תמר אמור.
 
 


אודות סדנאות בישול

 

"מוטיבו" מבית תמר אמור


ואירועים פרטיים:

 

קולינריה ולייף סטייל

play4, play, media control, audio

לקבלת ניוזלטר