"מוטיבו" מבית תמר אמור – קולינריה ולייף סטייל  |  072-33-80-601

 

שירותי קייטרינג לאירועי חברה

מאמרים:

מאמרים:


אחד הדברים החשובים להם צריך לדאוג בעת ארגון אירועי חברה נוגע לנושא האוכל או הכיבוד אשר יוגש למוזמנים, כשהמטרה תהיה להגיש להם אוכל איכותי, תוך שימת דגש על הפרמטרים הבאים:
  • טעמים – בראש ובראשונה שירותי קייטרינג לאירועי חברה אמור לכלול מאכלים טעימים ומשביעים – בסופו של דבר, הצלחתו של אירוע נמדדת במידה רבה בטיב האוכל המוגש לסועדים.  
  • נראות המנות – עוד לפני שאנשים אוכלים עם הפה והשפתיים, הם אוכלים קודם כל עם העיניים, לכן, לנראות המנות ולאסתטיקה שלהן, צריכה להיות גם השפעה על בחירת שירותי קייטרינג לאירועי חברה.
  • גיוון – בכל אירועי חברה יש חובבי בשר, צמחוניים, טבעוניים, כאלו שאוהבים רק סוגים ספציפיים של אחרים וכאלו שנמנעים מסוגים אחרים. בכדי שכולם יוכלו ליהנות ממנות העונות על טעמם, חשוב מאוד להקפיד על מנות מגוונות.
  • התאמה לקונספט – אם חשבתם על אירוע חברה בקונספט מסוים וחשוב לכם שהאוכל שיוגש לאורחים יותאם לאותו קונספט, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש גם על הנושא הזה, בעת בחירת שירותי קייטרינג לאירועי חברה.

קייטרינג לאירועי חברה בוילות

לצד טיב הקייטרינג, איכות המנות והנראות שלהן, גם ללוקיישן תהיה השפעה רבה על הצלחת האירוע, כאשר במקרים רבים הבחירה הטובה ביותר לאירועי חברה ובעיקר לימי כיף וגיבוש, תהיה וילות. אירועי חברה בוילות, טומנים בחובם קונספט מסוים ואווירה של כיף ונופש וחשוב מאוד, שגם האוכל יותאם לאירוע ולכן, כדאי למקד את החיפוש באותו קייטרינג לאירועי חברה בוילות.

קייטרינג לאירועי חברה בוילה

קייטרינג לאירוע חברה בוילה יכול לכלול בשר על האש והוא גם יכול לכלול מנות גורמה מיוחדות - חשוב מאוד שבטרם בחירת שירותי קייטרינג לאירועי חברה, תחשבו ותתכננו את הקונספט הקולינארי לאירוע בקפידה ותבחרו את חברת הקייטרינג בהתבסס על כך – כמובן, בשלב הבא, תוכלו לבחור בהתאם לכך גם את המנות המועדפות מתוך תפריטי החברה.

קייטרינג אירועי חברה

אם גם אתם זקוקים לשירותי קייטרינג אירועי חברה, בין אם האירוע עתיד להתקיים בווילה ובין אם בלוקיישן אחר, חשוב שתדעו שאתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.

תמר אמור מציעה שירותי קייטרינג אירועי חברה ושירות של שף פרטי לבחירה.

התפריטים של הקייטרינג הינם מגוונים ואיכותיים וכוללים בתוכם: בשרים, דגים, תוספות מיוחדות, סלטים טריים וקינוחים – כאשר כל מי שמארגן אירוע חברה, יוכל לבחור מתוך התפריטים את המנות המועדפות עליו.

לפרטים נוספים ולהזמנות מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם תמר אמור.
 
 


אודות סדנאות בישול

 

"מוטיבו" מבית תמר אמור


ואירועים פרטיים:

 

קולינריה ולייף סטייל

play4, play, media control, audio

לקבלת ניוזלטר